Szukaj w serwisie

Wypadki śmiertelne komunikacyjne i inne

Zadośćuczynienie i stosowne odszkodowanie

Przepisy pozwalają na dochodzenie roszczeń w ramach zadośćuczynienia i odszkodowania za utratę osoby bliskiej. Możemy zaoferować Państwu wyższe świadczenia i całego kręgu bliskich osób w związku z utratą takiej osoby. Zmiana przepisów na korzyść zmieniła podstawy do zadośćuczynienia za śmierć w wyniku wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń, choć nadal polubownie rzadko kiedy na tym się kończy. 

 

Polubownie i sądownie

Wprowadzone przepisy dają możliwość świadczeń dla szerokiego kręgu osób. Choć właściwe kwoty uzyskać można jedynie drogą sądową, nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na efektywną obsługę prawną na drodze przedsądowej, aby zakończyć w sądzie cywilnym. Ten model dochodzenia jest pozytywnie oceniane przez sądy, wymaga mniejszego zaangażowania poszkodowanego i jest traktowany jako najwłaściwszy w realiach przedłużających się procesów sądów, gdzie sprawy często potrzebują kilku lat na swój finał. Możemy poszczycić się wysoką skutecznością oraz efektywnością, wynikającą z doświadczenia kilkunastu lat pracy oraz dużej liczby obsłużonych klientów - również w sądzie. Sprawy sądowe prowadzą doświadczeni radcy prawni, ze wsparciem zespołu prawnego w Kancelarii Mediator. Doświadczenie przekłada się na sukcesy kolejnych wygranych spraw i coraz większy krąg zadowolonych klientów.

 

Dla kogo podszkodowanie ?

Osoby, które utraciły bliskich, a którym możemy zaoferować naszą pomoc i reprezentowanie:

  • małżonkowie
  • rodzeństwo
  • rodzice
  • dzieci
  • dziadkowie
  • konkubenci
  • dalsza rodzina
  • inni

 

Podwyższenie świadczeń

Oferujemy także podwyższenie otrzymanych w przeszłości świadczeń - jeśli był to etap polubowny. Jeśli tylko sprawa nie miała swojego finału w sądzie (nie zapadł wyrok) - są podstawy do kontynuowania roszczeń. Każda sprawa jest indywidualna - zachęcamy do kontaktu. Oferujemy bezpłatną opinię prawną i pomoc w gromadzeniu potrzebnej dokumentacji.

Skuteczność w dochodzeniu odszkodowań jest większa, jeśli daną sprawą zajmujemy się od początku. Warto zatem się zastanowić czy samemu próbować czy zlecić nie profesjonaliście swoją sprawę czy też wnioskować o opinię do nas.

 

Opracowanie - MEDIATOR

Proszę o więcej informacji na temat usługi mailem lub telefonicznie:

Prośba o kontakt została wysłana
Kiedy możemy zadzwonić?