Szukaj w serwisie

50 tys zł od NFZ na poprawę cyberbezpieczeństwa

NFZ przekaże 50 tys zł na poprawę cyberbezpieczeństwa dla świadczeniodawcy, który w 2022r miał kontrakt z NFZ na kwotę od 50 000 zł do 300 000 zł.
 

W ramach Zarządzenia NFZ (Zarządzenie Prezesa NFZ NR 8/2023/BBIICD i 18/2023/BBIICD) pokryje poniesione koszty poprawy cyberbezpieczeństwa przez placówkę opieki psychiatrycznej lub leczenia uzależnień.

 

MEDIATOR oferuje wykorzystanie całego grantu na sfinansowanie elementów:

  1. AUDYT BEZPIECZEŃSTWA (zgodny z Załącznikiem nr 2) wykonany po realizacji wszystkich zakupów rozszerzony o opiekę merytoryczną i konsultacje przedzakupowe,
  2. SYSTEM KOPII ZAPASOWEJ z wdrożeniem, instalacją u klienta, DOKUMENTACJĄ BEZPIECZEŃSTWA, audytem, serwerem głównym i opieką techniczną na 3 - 5 lat,

oraz jeśli wystarczy środków:

     3. SYSTEM FIREWALL wraz z ZEWNĘTRZNYMI SKANAMI PODATNOŚCI - w 

        ramach systemy Firewall - realizowane przez zaufanego dostawcę.

 

Czy kwota 50 tys zł wystarczy na poprawę cyberbezpieczeństwa ?

Kwota 50 tys zł jest wystarczająca na poprawę cyberbezpieczeństwa w zakresie systemu kopii zapasowej oraz być może na firewall. Aby rozliczenia były bez zastrzeżeń i bez kwestionowania przez NFZ, oferta powinna zawierać konsultacje zakupowe i pomoc merytoryczną w trakcie realizacji. Wysokość grantu może być wyższa dla świadczeniodawcy - to wynika z kontraktu z NFZ za 2022r.

 
Zapraszamy do kontaktu i po szczegóły oferty.
 

MEDIATOR - CYBERBEZPIECZEŃSTWO dla placówek medycznych

 

Proszę o więcej informacji na temat usługi mailem lub telefonicznie:

Prośba o kontakt została wysłana
Kiedy możemy zadzwonić?