Szukaj w serwisie

Usługi dla KREDYTOBIORCÓW

Mamy dla KREDYTOBIORCÓW 10 ofert pomocy prawnej. Prezentujemy je poniżej.

1. Zwrot prowizji bankowej

Kredytobiorcy, który spłacił swój kredyt konsumencki lub pożyczkę - należy się zwrot prowizji bankowej. Warunkiem wystąpienia o zwrot jest wcześniejsza spłata w ciągu ostatnch 6 lat. Zadaj pytanie o swój zwrot prowizji i po wycenę zwrotu.

2. Upadłość konsumencka

Stałeś się nie wypłacalny ? Myślisz o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej ? Pomożemy Ci w analizie sytuacji i ocenie swoich zobowiązań. To trudny i skomplikowany proces, wymagający indywidualnego podejścia. Co najistotniejsze - to sąd rozpatruje podstawy do takiej upadłości. Bez profesjonalnego pełnomocnika kredytobiorca nie ma szans na ogłoszenie upadłości.

3. Usuwanie negatywnych wpisów w BIK

Większość banków umieszcza w BIK historię spłaty zaciągniętych kredytów. Jeśli ta historia jest negatywna i powoduje odmowę kredytu przez inny bank, warto usunąć tą historię. Nasza oferta to zapewnia

4. Pakiety pomocy prawnej

Kancelaria Prawna Mediator oferuje pomoc prawną. Oprócz porad oferuje także reprezentowanie osób w różnych sprawach, w tym reprezentowanie osoby przed sądem. W zależności od potrzeb i oczekiwań, zakres usług obejmuje zakres prawa:

  • cywilnego,
  • pracy,
  • karnego,
  • rodzinnego,
  • administracyjnego,
  • spadkowego,
  • opiekuńczego,
  • administracyjnego,

Zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant zbada Państwa potrzeby i dostosuje odpowiedni do potrzeb zakres pomocy prawnej.

5. Konsolidacje obecnych pożyczek i kredytów

Współpracujemy z POŚREDNIKAMI KREDYTOWYMI - lokalnymi i mobilnymi. Pomożemy każdemu skonsolidować kredyt na dobrych warunkach. Zapytaj o konsolidację.

6. Pożyczki i kredyty bankowe i pozabankowe

Współpracujący z nami POŚREDNICY KREDYTOWI pomogą w uzyskaniu dobrego kredytu lub pożyczki. Zapytaj o ofertę dla siebie.

7. Pomoc prawna dla zadłużonych

Jeśli masz problem z zobowiązaniami - spróbuj nam o tym opowiedzieć. W wielu sprawach możemy pomóc.

8. Negocjacje z komornikami i układy komornicze

Oferujemy pomoc w problemach związnych z zobowiązaniami i należnościami (sprawy komornicze, egzekucyjne, przeciwegzekucyjne, itp) w tym przeterminowanymi i nie należnymi. Warto przedstawić nam swój problem.

9. Pisanie pism do instytucji

Pisanie pism do instytucji to nasza codzienność. Potrzebujesz pisma do : Urzędu Skarbowego, KRUS-u, ZUS-u, urzędu, MOPS/GOPS lub innego - napisz do nas. Jakiej pomocy potrzebujesz ?

10. Bezpłatne porady prawne

Oferujemy bezpłatne porady prawne. Zapraszamy do formularza porad prawnych na fb

 

Pomoc prawna świadczona jest wyłącznie przez prawników. Nasza Kancelaria Prawna to profesjonalizm i doświadczenie. Uzupełnij formularz poniżej.

Możesz także wysłać smsa z treścią:

- imię,

- miasto zamieszkania,

- oczekiwana pomoc (nr oferty powyżej 1 do 10).

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Zapytanie kontaktowe zostało wysłane
Kiedy możemy zadzwonić?