Szukaj w serwisie

Nasze sprawy

Łódź. Wjechał do rowu, bo chciał uniknąć zderzenia! Odszkodowanie dla kierowcy

Łódź. Wjechał do rowu, bo chciał uniknąć zderzenia! Odszkodowanie dla kierowcy

Łódź, brawura i brak ostrożności kierowcy samochodu osobowego doprowadziły do wypadku w wyniku którego iny uczestnik ruchu drogowego doznał poważnych obrażeń ciała. Mężczyzna otrzymał zadośćuczynienie i odszkodowanie z OC sprawcy.

Poważny wypadek drogowy

Kierujący Oplem nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mężczyźnie, który aby uniknąć zderzenia, zmuszony był wjechać do rowu. W wyniku wypadku doznał wstrząśnienia mózgu, skręcenia kręgosłupa szyjnego oraz stłuczenia kręgosłupa lędźwiowego. Przez wypadek zmuszony był do intensywnej rehabilitacji przez kilka miesięcy i czasowej rezygnacji z pracy.

Wypłata odszkodowania

Po tym jak poszkodowany doszedł do siebie postanowił ubiegać się o odszkodowanie. Zdecydował się powierzyć swoja sprawę kancelarii odszkodowawczej Mediator. W pierwszej decyzji poszkodowany otrzymał jedynie 4500 złotych tytułem zadośćuczynienia. Dzięki determinacji radców prawnych, powołaniu komisji lekarskiej i negocjacjom z likwidatorem szkód, poszkodowany w wypadku mężczyzna otrzymał finalnie 20 570 złotych tytułem wszystkich roszczeń.