Szukaj w serwisie

Aktualności Wróć do listy

Mediator podczas święta „Maliniaki” w Kraśniku

20.07.2015
Mediator podczas święta „Maliniaki” w Kraśniku

„Święto owoców miękkich i rękodzielnictwa” popularnie zwane przez mieszkańców „Maliniakami” kolejny raz odbyło się w Kraśniku 5 lipca. Jak co roku, na imprezie zjawiło się wielu mieszkańców Kraśnika poszukujących rozrywki. W tym roku gwiazdą wieczoru był zespół LemON. Impreza, jak co roku, zawierała zarówno elementy tradycyjne jak i współczesne. Podczas imprezy swoje miejsce miała także kancelaria Mediator.

Impreza rozpoczęła się mszą świętą. O godzinie 13:30 rozpoczął się Festiwal Kulinariów i Sztuki Ludowej. Na rynku odbył się jarmark produktów oraz potyczki kulinarne, a od 16:00 w amfiteatrze odbyły się występy i koncerty zespołów folklorystycznych oraz artystów z terenu całego powiatu. Gwiazdą wieczoru był zespół LemON.

Kraśnik, to główna siedziba kancelarii Mediator i dlatego ze szczególnym sentymentem i uwagą planujemy uczestnictwo w tego typu imprezach. W tym roku rozdawaliśmy ulotki i rozmawialiśmy z mieszkańcami – jeśli tylko mieli na to ochotę w dniu, który przecież ma być wolny od trosk. Mieszkańcy Kraśnika pojawili się podczas święta nie tylko w celach rozrywkowych. Imprezie towarzyszyły m.in. kiermasz rękodzielnictwa oraz stoiska promocyjne firm i instytucji należących do powiatu. Dla mieszkańców to często o wiele przystępniejsza forma czerpania informacji aniżeli osobiste udanie się do firmy lub instytucji. W dniu wolnym od pracy łatwiej jest rozmawiać i zadawać pytania – bez zbędnego pośpiechu i codziennej nerwówki. Impreza zdecydowanie należała do tych udanych. Na twarzach mieszkańców gościł uśmiech a i my cieszyliśmy się z uczestnictwa w „Maliniakach”.

 

Opracowanie MEDIATOR - POMAGAMY POSZKODOWANYM