Szukaj w serwisie

Aktualności Wróć do listy

Mediator na Dniach Włocławka

09.07.2015
Mediator na Dniach Włocławka

Dni miasta we Włocławku są wielkim świętem dla mieszkańców miasta. Swoje święto mają też wystawcy, którzy co roku wystawiają swoją ofertę na włocławskim deptaku. Dzięki temu mieszkańcy, jeśli tylko mają na to ochotę lub szukają chwili wytchnienia od dwudniowej zabawy, mogą bliżej zapoznać się z ofertą, porozmawiać z wystawcami i zaleźć to czego szukają.

W tym roku impreza odbyła się w ostatni weekend czerwca. Jak zwykle było dużo humoru i sporo muzyki. W pierwszy dzień imprezy od 17 do 21:45 miejsce miało „Lato z humorem”. Na tej części imprezy włocławian bawiły popularne kabarety, takie jak Kabaret Młodych Panów i Kabaret Łowcy.B. Było dużo śmiechu i jedno jest pewne – włocławianie w dużej części wrócili do domów w dobrych humorach. W drugi dzień imprezy odbyło się „Lato z Radiem”. Od 16 do późnych godzin wieczornych rozrywki dostarczano zarówno dzieciom jak i rodzicom. Były pogramy dla dzieci, występ iluzjonisty Macieja Pola oraz koncerty: zespołu Afromental, zespołu Manchester oraz koncert popularnej wokalistki Ewy Farnej. Przez dwa dni na włocławskim deptaku mieszkańcy miasta mogli zapoznać się z ofertą handlową i usługową różnych firm i osób prywatnych.

Wśród wystawców byli twórcy rękodzieła, kolekcjonerzy oraz wydawnictwa. Wśród tego kolorowego krajobrazu swoje miejsce na włocławskim deptaku miał też Ryszard Felsz z włocławskiego oddziału kancelarii Mediator. Ryszard rozdawał ulotki i rozmawiał z przechodniami. I tu kolejne pozytywne spostrzeżenie przyniesione właśnie ze dni miast – mieszkańcy większych i mniejszych miejscowości są coraz częściej świadomi swoich praw i często zdają sobie sprawę z tego, że nie muszą znać się na wszystkim, dlatego coraz chętnie korzystają z usług specjalistów także w zakresie prawa. Jak zwykle podczas tego typu imprez, wysłuchaliśmy kilka ciekawych historii związanych z odzyskaniem odszkodowań a Ryszard cierpliwie tłumaczył i wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Takie spotkania sprawiają dużo przyjemności – bo okazuje się, że ludzie coraz bardziej otwarci są na rozmowę. Wrażenia – niezapomniane!

 

Opracowanie MEDIATOR - POMAGAMY POSZKODOWANYM